Get Adobe Flash player

MASZ PASJE I ZAINTERESOWANIA, KTÓRE CHCESZ ROZWIJAĆ?

Szanowni Państwo, 

Niebawem – już po raz 32. – Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci rozpocznie rekrutację utalentowanych uczennic i uczniów do programu pomocy wybitnie zdolnym. Nasze stowarzyszenie szuka przede wszystkim dzieci zainteresowanych nauką i sztuką, które będą chciały wziąć udział w warsztatach badawczych, stażach i obozach naukowych zorganizowanych wspólnie z wybitnymi naukowcami i najlepszymi studentami w kraju. Innymi słowy, nie chodzi o pomoc finansową, tylko merytoryczną – zaproszenie do wspólnej pracy nad aktualnymi problemami badawczymi.

Udział w naszych zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Żeby zmniejszyć bariery finansowe, zwracamy uczniom także koszty podróży. Uczestnicy naszego programu mogą również uzyskać wsparcie finansowe dla przedsięwzięć służących rozwojowi (np. wyjazdy na konkursy, sprzęt badawczy). 

Formularz zgłoszeniowy opublikujemy na naszej stronie w połowie maja.

Będziemy wdzięczni za pomoc w informowaniu zdolnych uczniów, ich nauczycieli i rodziców o naszym programie i możliwości uzyskania pomocy w rozwoju talentów.

Więcej informacji o programie pomocy wybitnie zdolnym na naszej stronie:

http://fundusz.org/program/rekrutacja

Zdolna młodzież, czyli jaka? Kogo szukamy? To nie muszą być uczniowie wzorowi i szóstkowi!

http://fundusz.org/program-pomocy-wybitnie-zdolnym/jak-sie-zglosic

Plakat tegorocznej rekrutacji - można go wydrukować i powiesić w szkole! 

http://fundusz.org/powies-nasz-plakat-w-szkole

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt. 

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Partyka

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

795 423 474

www.facebook.com/zdolni

www.fundusz.org 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 86953 razy
Strona główna