Get Adobe Flash player

OTWP 2015 - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarnicznej

Wyniki gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 2015 w Rzgowie.

II grupa wiekowa ( gimnazja - Rzgów )

  1. Natalia Bieniek
  2. Mateusz Olban
  3. Martyna Strycharska

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.

Wymienione wyżej osoby będę reprezentować Gminę Rzgów w eliminacjach powiatowych w Koluszkach w dniu 20 marca 2015 r

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w dniu 17 marca 2015 r o godz.12:00 w sali nr 37


 

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej powiatu łódzkiego wschodniego zapraszają na kolejną edycję Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej przebiegającego pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 20.03.2015 roku o godzinie 10.00 na terenie KP PSP w Koluszkach przy ul. Słowackiego nr 28. Konkurs już tradycyjnie odbędzie się w trzech grupach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne). Eliminacje powiatowe XXXVIII konkursu rozpoczną się od testu pisemnego, który wyłoni finalistów z każdej grupy wiekowej. Najlepsi zawodnicy z powiatu rywalizować będą między sobą w dodatkowych praktycznych i teoretycznych konkurencjach, a zwycięzcy konkursu w każdej z grup będą reprezentować nasz powiat podczas eliminacji wojewódzkich.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Związku Ochotniczych Straż Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej:

http://www.zosprp.pl/?q=content/ogolnopolski-turniej-wiedzy-pozarniczej

Zachęcamy młodzież interesującą się pożarnictwem oraz zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej do wzięcia udziału w konkursie. Wszystkim życzymy sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas poszczególnych etapów i tym samym osiągnięcia jak najlepszych wyników.

      Informujemy że eliminacje gminne OTWP 2015 odbędą się w dniu 12.03.2015 roku o godz. 9:00 w sali nr 37 Urzędu Miejskiego w Rzgowie dla szkół podstawowych i gimnazjum. W tym roku pomijamy eliminacje szkolne na poziomie szkół podstawowych. Ten etap turnieju odbędzie się na poziomie gminy.

Ustala się że reprezentacja z każdej szkoły może się składać z max. 8 osób.

Wyniki zostaną podane w tym samym dniu po zakończeniu eliminacji.

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uroczyście  w dniu 17 marca 2015 o godz. 12 w sali nr 37 Urzędu Miejskiego w Rzgowie.

Po uroczystości uczniowie, którzy będą reprezentowali gminę w eliminacjach powiatowych, odbędą szkolenie praktyczne w OSP Rzgów.

Wyjazd na eliminacje powiatowe  w dniu 20 marca 2015 r o godz. 8 :30

Zapraszamy i zachęcamy młodzież do licznego udziału w turnieju.

Zainteresowanym uczniom udostępniamy 430 pytań turniejowych z 2014 r. oraz 555 pytań na 2015 r.

Zachęcamy też do korzystania ze stron internetowych, gdzie można się zapoznać z pytaniami i odpowiedziami OTWP . Polecamy  stronę:

http://www.straz.swiebodzin.pl/testy_OTWP_szkola_podstawowa/test.php

http://www.straz.swiebodzin.pl/testy_OTWP_szkola_srednia/

Czytany 61839 razy
Strona główna