Get Adobe Flash player

1 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM w konkursie pn: Segregujesz zyskujesz

Serdeczne gratulacje dla Eko-Ekipy
Laureaci konkursu pn: Segregujesz zyskujesz
1 MIEJSCE
Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
Nauczyciel koordynujący: Emilia Nowacka
Uczniowie: Nikola Defińska, Weronika Sądkiewicz, Maria Kaczmarek, Natalia Nettik, Maja Łuczyńska, Klaudia Karp, Aleksander Kunikowski, Krystian Wójcik.

21 listopada 2016 r., w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Łodzi jury konkursu Segregujesz zyskujesz wytypowało 3 spośród 14 zakwalifikowanych prac tj. albumów, prezentacji multimedialnych, filmów itp.
Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych województwa łódzkiego, a jego głównym celem było pogłębienie świadomości ekologicznej młodzieży w związku z promocją selektywnej zbiórki odpadów na terenie gmin i miast województwa łódzkiego.
Konkurs objęty został honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty i dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Czytany 36541 razy
Strona główna