Get Adobe Flash player

„Mistrz techniki to JA”

Szukamy MISTRZÓW TECHNIKI!

Każdy może być wynalazcą. Każdy może patrzeć na świat w sposób indywidualny, kreatywny. Każdy może tworzyć, choć nie każdy jeszcze o tym wie…

Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa łódzkiego mogą wystartować – i zwyciężyć! – w III Konkursie Twórczości Technicznej „Mistrz techniki to JA”, organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Kuratorium Oświaty i Politechniki Łódzkiej.

Zgłoszenia do 1 marca, etap szkolny do 17 marca, etap wojewódzki i ogłoszenie wyników 30 marca, regulamin i szczegółowe informacje na stronie http://www.ooidkz.wckp.lodz.pl/

Pracą konkursową może być każda wykonana samodzielnie przez ucznia konstrukcja, innowacyjna w sensie technicznym, a przy tym użyteczna i estetyczna.

Trzy najlepsze z każdej szkoły oceni podczas finałowej wystawy komisja ŁCDNiKP, która przyzna wszystkim finalistom certyfikaty, a laureatom dyplomy i nagrody. Swoją nagrodę przyzna także publiczność.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów naszej Szkoły!

Źródło::http://www.ooidkz.wckp.lodz.pl/content/iii-konkurs-twórczości-technicznej-–-mistrz-techniki-ja

   REGULAMIN KONKURSU I ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU  II KONKURS TWÓRCZOŚCI TECHNICZNEJ
MISTRZ TECHNIKI TO JA

 

 

Czytany 46566 razy
Strona główna