Get Adobe Flash player

Brawo Julia - "Odkywamy talenty" -14 Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Teatrze im. Jaracza

Brawo Julia!

        Z radością przekazuję informacje o sukcesie wokalnym ucznia Gimnazjum  im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie. Z przyjemnością informuję, że jury w składzie: prof. Anna Domańska (Akademia Muzyczna w Łodzi), Anna Kolasa (Radio Łódź) i Krzysztof Kozłowski ("Śpiewająca Polska" - koordynator regionu łódzkiego) 5 kwietnia 2014 roku wyłoniło finalistki Wojewódzkiego Konkursu Piosenki "Odkrywamy talenty".  W  gronie laureatów znalazła się Julia Waprzko, uczennica klasy IId Gimnazjum, zdobywając  II miejsce w konkursie. Nasza uczennica w szlagierze 20-lecia międzywojennego „Ada to nie wypada”, zachwyciła jurorów właściwym doborem materiału muzycznego, ciekawą interpretacją, ruchem scenicznym i  pięknym uśmiechem. Nagrody dla wszystkich finalistek    i wyróżnionych w konkursie wręczone zostaną 14 kwietnia br.  podczas uroczystego zakończenia 14 Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w  Teatrze im. Jaracza. Laureatki konkursu wystąpią na scenie Teatru i zaprezentują zwycięskie piosenki.

Beata Ways

Czytany 9377 razy
Strona główna