Get Adobe Flash player

Artystyczne sukcesy gimnazjalistów.

Artystyczne sukcesy gimnazjalistów.

Uczniowie Gimnazjum im. K. Jagiellończyka w Rzgowie zachęceni sukcesami kolegów coraz chętniej biorą udział w konkursach plastycznych. Do listy laureatów dołączył Jakub Waprzko z klasy 3c i Aniela Nowak z klasy 1a. Kuba wziął udział w konkursie organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego oddział w Łodzi, którego celem było podniesienie stopnia świadomości młodzieży wiejskiej w kwestii zagrożeń wypadkowych występujących w indywidualnych gospodarstwach rolnych. Jury doceniło talent naszego ucznia i nagrodziło go II miejscem. Aniela Nowak natomiast zajęła I miejsce w Międzygminnym Konkursie Plastycznym „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Andrespolu. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Iwona Bobrycz-Kiliś

Czytany 35469 razy
Więcej w tej kategorii: « Najpiękniejszy głos w Gimnazjum!
Strona główna