Get Adobe Flash player

Patrycja Ciosek otrzymała wyróżnienie podczas VI Targów NATURA FOOD i II Targów BE ECO

NASZE SUKCESY

           Grupa fotograficzna Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie co roku gromadzi  w swoich szeregach zapaleńców „rysowania światłem”. Oprócz uwieczniania uroczystości szkolnych i pozaszkolnych, prowadzenia galerii internetowej szkoły, uczniowie biorą udział w zajęciach koła fotograficznego, organizują wystawy prac, uczestniczą w plenerach i warsztatach w zaprzyjaźnionym Studio Foto Michael w Pabianicach. Uczniowie biorą także udział w konkursach. Jednym z nich był konkurs fotograficzny pt. „Pokaż swoją EKO stronę” zorganizowany przez Spółkę Międzynarodowe Targi Łódzkie, w którym uczennica naszej szkoły- Patrycja Ciosek otrzymała wyróżnienie. Wszystkich ekologicznie zakręconych i zwariowanych zainteresowały zapewne VI Targi NATURA FOOD i II Targi  BE ECO, które odbyły się w terminie 11-13 października 2013 r. w Łodzi przy al. Politechniki. Tam można było zobaczyć m. in. wyróżnione zdjęcie Patrycji.

Opiekun grupy-  Beata Ways

Czytany 10486 razy
Strona główna